Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
50 postów 37 komentarzy

Opracowanie Stan Rzeczy

Stan Rzeczy - Opracowanie Stan Rzeczy - Mieczysława Kowalskiego

Technologia 5G - Znamię Bestii Sieć śmierci Bestii cz.1

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

„I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia”

Znamię Bestii 

Technologia 5G siecią śmierci Bestii

  Technologia 5G powstała w Izraelu. Zastosowanie tej technologii niesie za sobą ogromne ryzyko zdrowotne, epidemiologiczne dla mieszkańców świata, jak również jest ogromnym zagrożeniem dla cyberbezpieczeństwa państwa.

Przy pomocy tej technologii będzie można nie tylko przejmować wszystkie dane, które będą przesyłane. Ale również jest to technologia wojskowa, będzie można bardzo ingerować w myśli ludzkie, nie tylko osób prywatnych ale także, rządzących, czy wynalazców. Jeżeli dopuścimy do tego, że ten system zostanie zainstalowany na terytorium naszego kraju, będzie to proces nieodwracalny! Technologia 5G i WI-FI to jest broń technotroniczna, która może nas nie tylko śledzić i inwigilować, ale może nas zabijać zdalnie, może nami manipulować, przekształcać w posłuszne, bezwolne marionetki. Lada moment będzie za późno!
Najnowsze technologie wprowadzane przez różne światowe kompleksy militarno-przemysłowe już wpływają i mają wpłynąć na nasze życie. Ostatecznie definitywnie i nieodwołalnie mają zmienić oblicze ludzkości.
Technologia 5G ma umożliwić tak zwany Internet rzeczy. Jest to połączenie nie tylko komputerów i smartfonów w jedną sieć teleinformatyczną, ale także wszystkich urządzeń i przedmiotów codziennego użytku w otoczeniu człowieka, które będą wyposażone w nano-chipy. Ma to być jedna wielka się łącząca wszystkich ludzi, ich organizmy i umysły oraz cały sprzęt którym ludzie się posługują na co dzień. Dane o każdym człowieku będą znane, tak dane biologiczno-zdrowotne organizmu człowieka jak również wszelkie dane osobowe na czele z danymi finansowymi, osobistymi oraz światopoglądem. Ale co najważniejsze ma myć prowadzona pełna kontrola umysłu każdego człowieka. Istnieją możliwości pozbawienia każdego człowiek jego wolnej woli.
Technologia 5G wykorzystuje fale milimetrowe, które to fale znajdują się w paśmie częstotliwości na których drgają wszystkie błony komórkowe organizmów żywych i roślin. Natomiast wyższe  pasma częstotliwości komunikacji 5G odpowiadają częstotliwości biokomunikacji pomiędzy wszystkimi komórkami i narządami organizmów żywych i roślin. To są również częstotliwości pracy mózgu ludzi i zwierząt.
Widać tutaj olbrzymie zagrożenia zdrowotne dla człowieka ale także zagrożenia dla całej fauny i flory na Ziemi. Znane jest, że wymierają ptaki, owady, drzewa na które wpłynęło promieniowanie EMF.
Kolejnym zagrożeniem jest zagrożenie cyber bezpieczeństwa całego państwa. Istnieje możliwość użycia tej technologii do różnych wrogich działań przeciwko państwu i narodowi, każdego kraju w którym ta technologia zostanie wprowadzona, w tym także dla Polski.
    Żyjemy w czasach próby, kiedy to naszą rzeczywistością, naszą planetą, próbują zawładnąć ludzie o bardzo złych intencjach.
Właśnie technologia 5G jest to taka nieustanna kontrola 24 godziny na dobę, dzień w dzień, każdego człowieka na ziemi i każdego przedmiotu na planecie, który jest wyposażony w mikroprocesorowy nano-chip. Należy wiedzieć, że już od ładnych paru lat, wszystkie przedmioty które kupujemy, wszystkie banknoty którymi się posługujemy, wszystkie dokumenty i karty kredytowe są wyposażone w takie nano-chipy. Przed mikrofalami technologii 5G nie będzie dokąd uciec, nie będzie odwrotu, nie będzie rezerwatów dla tych którzy nie będą mogli z tym oddziaływaniem żyć. Ludzie którzy będą niedostosowani, będą chorować i będą umierać. I nikogo to nie będzie obchodziło.
Gdy zostanie wprowadzone 5G jako infrastruktura na ziemi, czeka nas to, że nie tylko wszystkie urządzenia będą wplecione w jedną cberinformatyczą sieć.  Ale przede wszystkim nie będzie takiego miejsca na planecie gdzie by nie były rozsypane i rozpylone dosłownie miliardy czujników i sensorów komunikujących się z siecią 5G, poprzez anteny naziemne i satelity z serwerami tej sieci. To już jest wprowadzane, to się dzieje już teraz, a w przeciągu najbliższych paru lat ma nastąpić pełna kontrola całej planety. Planowane jest umieszczenie na orbicie 20 tysięcy satelitów szpiegowskich przewidzianych do współpracy z tą siecią.
Technologia 5G jest to nie tylko zwiększona możliwość kontroli umysłu. Podstawowe zagrożenie 5G jest to, że daje ono możliwość wykorzystania tej technologii jako broni, przez wprowadzenie do przestrzeni informacyjnej organizmów ludzi jako elementów sieci w której będą zawarte informacje między innymi o stanie biologicznym, umysłowym i osobowym człowieka. Istnieje możliwość do interakcji z sieci, między innymi do przekodowania za pomocą tych wysokiej częstotliwości fal radiowych kody genetycznego człowieka.
Znane są od lat plany elit globalistycznych, które to elity chcą się pozbyć około 85% ludzkości na Ziemi. Obecnie jest ludzi około 7 mld, a globaliści chcieliby ograniczyć ludzką populację co najmniej do 1 miliarda a najlepiej do optymalnych 500 tysięcy. Ten proces jest już bardzo zaawansowany a technologia 5G jest narzędziem aby ten zamiar skutecznie wprowadzić w życie.
Jest 17 krajów które będą chronione od tej technologii i wyludnienia oraz procesów wprowadzanych przez globalistów. Nawet jeżeli tam będzie wprowadzne 5G to ono będzie skrupulatnie kontrolowane przez państwo. Takim sposobem kontroli jest zastosowanie 5G ale tylko poprzez światłowód. Tak swoją ochronę planuje na przykład Izrael. 17 krajów planuje bardzo szeroką profilaktykę i obronę, ma być dla nich stworzony jak gdyby parasol ochronny. Strefa ochronna ma liczyć mniej więcej 58% terytorium Ziemi. Natomiast pozostałe 42% jest przeznaczone na zagładę, do depopulacji. Niestety Polska jest po stronie skazanej na zagładę.
Te palny są bardzo stare. Już w 1973 roku odbyła się w Warszawie konferencja z której tajne dokumenty mówią o planach globalistów. Już wtedy mówiono, że to się stanie za pomocą fal radiowych, a konkretnie za pomocą mikrofal.
 Obecne badania częstotliwości bezprzewodowych w zakresie milimetrowym i submilimetrowym potwierdzają, że fale te oddziałują bezpośrednio na ludzką skórę, w szczególności na gruczoły potowe.  Może wystąpić wiele chorób skóry i raka, jak również fizyczny ból skóry.
Godząc się na 5G powinniśmy wiedzieć, że całkowicie rezygnujemy z prywatności. Przy rozwoju Internetu rzeczy i stacji bazowych 5G będzie można zlokalizować człowieka, co do kilku centymetrów, a także zidentyfikować go i widzieć jego poczynania.
Ekspansja 5G w powiązaniu z wykorzystaniem tzw. „rozumnego pyłu” (Smart Dust – nanostrukturalne urządzenia metalowo-krzemowe) sprawi, że można będzie na globalną skalę manipulować zachowaniami ludzi. Np. dobrym lub złym samopoczuciem lub nawet sugerowaniem mu myśli. Jeśli ktoś bierze to za fantastykę, to powinien się ocknąć i wyjść z matrixa bowiem  nanourządzenia są opracowywane oficjalnie i wykorzystywane już od dłuższego czasu.
5G może być kajdanami dla społeczeństwa na masową skalę, o tyle wydajnymi i skutecznymi – że niewidzialnymi.
Brussels Electronical Accounting Surveying Terminal BEAST
Logical Universal Communications Intractive Databank LUCID
     Dr Hanrick Eldeman, główny analityk Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej w Brukseli, ujawnił,  że plan „Odnowy świata z chaosu” jest już realizowany. Światowy kryzys ekonomiczny na początku  1974 r. doprowadził do spotkania przywódców krajów EWG, doradców i naukowców w czasie  którego dr Eldeman przedstawił: „BESTIĘ”, ang. „BEAST” = Brussels Electronical Accounting  Surveying Terminal. Następnie powstał projekt „LUCTFER”, ang. LUCID = Logical Universal Communications Intractive Databank.
„Bestia” to gigantyczny trzy-piętrowej wielkości komputer, ulokowany w administracyjnym budynku siedziby EWG (UE) w Brukseli. Ten superkomputer służący do kontroli wszystkich ludzi na ziemi jest dosłownym przejawem i narzędziem Bestii. „Lucyfer” to rozszerzony o bazę danych projekt „Bestia”.
Jest to samoprogramujący się komputer, który będzie w stanie rejestrować i kontrolować między innymi wszystkie transakcje finansowe na świecie, ale nie tylko. Planuje się wprowadzenie cyfrowej identyfikacji wszystkich zamieszkałych na świecie ludzi. Każdy mieszkaniec naszej planety otrzyma swój indywidualny numer składający się z trzech sześciocyfrowych liczb, który będzie niezbędny dla przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji. W ten sposób mają zostać wyeliminowane problemy wiążące się ze stosowaniem niedoskonałych kart kredytowych. Taki numer identyfikacyjny będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, umieszczony na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Będzie możliwy do odczytania tylko poprzez stosujący podczerwień skaner w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych.
Żyjemy obecnie w epoce komputerów, robotów, elektroniki i mikroprocesorów, których postęp  jest tak szybki, ze ludzie z trudem dotrzymują temu kroku. Czy ten tak zwany „postęp” prowadzić będzie do absolutnej kontroli nad każdym człowiekiem na ziemi pod rządem Rządu Światowego, prowadzącego do totalnej utraty suwerenności i tożsamości. Każdy człowiek poprzez sieć szybkiego Internetu i komunikację satelitarną będzie pod pełną kontrolę co do danych finansowych, osobistych, biologiczno-zdrowotnych, miejsca pobytu i innych.
Obecnie banki wprowadziły nowym systemem „pieniędzy elektronicznych” którego celem jest  eliminacja pieniądza papierowego i czekowego. Zwróćmy uwagę na to, co Baronowie Wielkiej  Finansjery już przygotowali dla nas: karty bankowe z mikroprocesorem (Smart Cards), maszyny bankowe ATM tz. bankomaty, bezoddziałowe banki (banki bez kasjerów). Wszelkie operacje bankowe maja być dokonywane przez telefon,  telewizję, czy komputery za pomocą sieci satelitarnej i kontrolowane przez jeden globalny system.
A zatem jeżeli ktoś nie będzie chciał się podporządkować nowemu systemowi, nie będzie chciał używać do swoich transakcji kart z mikroprocesorem będzie po prostu pozbawiony dostępu do swojego konta bankowego.  Bez mikroprocesora (biochipu) nikt nie będzie mógł nic kupić ani sprzedać. Mistrzowski plan, przewiduje wprowadzenie systemu komputerowego, który by przydzielił numer  (cyfrowy identyfikator) każdemu mieszkańcowi świata. Numer ten będzie niezbędny do przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji finansowych, eliminując w ten sposób gotówkę,  czeki, wszelkie karty kredytowe czy debetowe i tzw. „smart cards”. Ten numer będzie zakodowany w mikroprocesorze (biochip) wszczepianym na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka.
Mikroprocesor ten będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, możliwy do odczytania tylko poprzez  skaner (odczytujący aparat) w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych.
Jeden z przywódców EWG zapytany: „Co się stanie, jeżeli ktoś nie podporządkuje się nowemu  systemowi lub odmówi przyjęcia swojego numeru?” Odpowiedź brzmi: „Będziemy musieli uciec się do siły, aby taki osobnik lub osobnicy  spełnili nowe wymagania”. Henry Spaak, jeden z twórców EWG i Generalny Sekretarz NATO  powiedział kiedyś w jednym ze swoich przemówień: „Dosyć już mamy komisji. Nie potrzebujemy następnej. To czego nam trzeba, to człowieka takiego formatu, ze będzie w stanie zapewnić pokój i być posłuszny politykom, oraz wydostanie nas z gospodarczego chaosu, w którym  wszyscy toniemy. Dajcie nam takiego człowieka i wszystko jedno czy to będzie Bóg czy  demon, my go uznamy!”.
 
 Wyznania dr. Sandersa – Twórcy biochipu
 „Trzydzieści dwa lata mojego życia spędziłem na pracy w dziedzinie elektroniki, projektując „mikrochipy” dla potrzeb bio-medycznych. W 1968 r. zostałem zaangażowany prawie przypadkowo do badań nad rozwojem projektu dotyczącego leczenia złamanego kręgosłupa.
Jednak kulminacyjnym punktem tych doświadczeń był ‚biochip’, który według mnie jest ‚Znakiem Bestii’. ‚Biochip’ jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Wydano ponad 1.5 miliona dolarów na badania dotyczące znalezienia miejsc na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury. Pierwszym miejscem jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Pracując nad ‚mikrochipem’ nie mięliśmy pojęcia, ze może być on użyty jako procesor do identyfikacji ludzi. Nasze dzieło miało służyć ludzkości. Kiedy praca nad ‚chipem’ była już zaawansowana, nasi pracodawcy oświadczyli, że wobec  nieopłacalności użycia ‚biochipu’ do leczenia kręgosłupa, trzeba dlań znaleźć bardziej lukratywne zastosowanie. W trakcie dalszych badań zauważyliśmy, że częstotliwość na której pracuje ‚chip’,  ma duży wpływ na zachowanie się człowieka.
Polecono nam wówczas zbadać możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami przy pomocy ‚biochipu’. Okazało się, ze jest to możliwe. Wykazano np., że przy pomocy ‚bio-chipu’ można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi. Tego rodzaju ‚mikrochip’ nazywaliśmy ‚Rambo’. W  ‚biochipie’ znajduje się 250 tysięcy komponentów, w tym maleńka baterie litowa. Byłem przeciwny użyciu litu jako źródła zasilania baterii, lecz w tym czasie NASA używała litu do wielu rzeczy.  Rozmawiałem z lekarzem Bostonskiego Centrum Medycznego na temat wpływu skoncentrowanego litu na ludzkie ciało. Według niegow przypadku uszkodzenia ‚chipu’, może dojść do ciężkich owrzodzeń„A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii” (Ap.16:2).
Wycofałem się zprac nad tym projektem, wiele razy jednak byłem konsultantem. Brałem również udział w wielu konferencjach jako ekspert w dziedzinie programowania ‚mikrochipów’. Na jednej z takich konferencji omawiana była sprawa kontroli i identyfikacji ludzi. W tego rodzaju konferencjach uczestniczyli miedzy innymi Henry Kissinger i pracownicy CIA. W miarę  postępu prac nad rozwojem ‚bio-chipu’, najważniejszym punktem badań stało się jego zastosowanie do identyfikacji ludzi. Skupiono się nad problemem załadowania w ‚biochipie’ danych takich jak: nazwisko, wizerunek osoby (zdjęcie twarzy), numer ubezpieczeniowy (SIN), odciski palców, fizyczny opis osoby, historia rodziny, adres, zawód, informacje o rozliczeniach podatkowych i kryminalna przeszłość.
Do Kongresu USA został skierowany projekt ustawy mówiący o możliwości wszczepienia ‚biochipu’ w ciało niemowlęcia bezpośrednio po urodzeniu w celu identyfikacji. Prezydent USA, na podstawie ‚Emigration Control Act z 1986r., ustęp 100’, może wprowadzić według własnego uznania różne typy i sposoby identyfikacji ludzi – może to być niewidzialny tatuaż albo elektroniczny nadajnik pod skórą.
Zastanówmy się i przyjrzyjmy się tym wszystkim faktom. To co nadchodzi, nie przyjdzie od razu jako wielki szok. Ścieżka prowadząca do tych zmian- została już wytyczona.”
    
 Podsumowanie projektu BEAST–LUCID   

  Plan, przewiduje wprowadzenie systemu komputerowego, który będzie identyfikował ludzi poprzez przydzielony numer (cyfrowy identyfikator) każdemu mieszkańcowi świata. Ten numer będzie zakodowany w mikroprocesorze (biochipie) wszczepianym na czole lub zewnętrznej stronie dłoni człowieka. Biochip jest ładowany dzięki zmianom temperatury ciała, co wyklucza częste zmiany baterii zasilającej. Miejscami na ludzkim ciele, gdzie występują największe wahania temperatury, jest czoło w okolicach linii włosów, a drugim zewnętrzna cześć dłoni. Mikroprocesor ten będzie dla ludzkiego oka niewidoczny, możliwy do odczytania tylko poprzez skaner (odczytujący aparat) w specjalnych miejscach weryfikacyjnych lub handlowych. Bioczip-implant mimo swej dużej pojemności cyfrowej, rzędu kilku megabajtów będzie bardzo małych rozmiarów. Najnowsze bio-nadajniki mają wielkość ziarna ryżu. Każdy chip jest niepowtarzalnym egzemplarzem. Do wszczepienia implantu używa się w miarę bezpiecznych, hipodermicznych igieł. Żywotność urządzenia to 99 lat. Zabieg nie wymagaznieczulenia.

Każdy otrzyma numer identyfikacyjny zawierający trzy sześciocyfrowe liczby stanowiące kod który będzie niezbędny do przeprowadzenia jakiejkolwiek transakcji. Taki sposób znakowania ludzi opisany jest w apokalipsie św. Jana, gdzie nazwano to znamieniem bestii. „Wszyscy otrzymają znamię na swojej prawej ręce albo na swoim czole i nikt nie może kupować ani sprzedawać, jeżeli nie ma znamienia-imienia Bestii lub liczby jej imienia, a liczba jego jest 666” (Ap.13:16-18).
 
Poprzez łączność satelitarną ludzie będą połączeni z centralnym komputerem i przez niego kontrolowani. Nazwa centralnego komputera brzmi: BESTIA – BEAST, a projekt rozszerzony o bazę danych nazywa się LUCYFER – LUCID.
 
Projekt ten zakłada zebranie w jednym centralnym komputerze wszystkich możliwych danych o każdym mieszkańcu naszej planety. Wymagane będzie obowiązkowe posiadanie Universal Biometric Card, czyli uniwersalnej karty biometrycznej lub wszczepionego pod skórę biochipa o takiej pojemności, w którym zarejestrowane zostaną wszelkie dane, z możliwością użycia ich do rozmaitych indywidualnych transakcji finansowych i inentyfikacji - dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, karta zdrowia, informacja podatkowa, dane o karalności, historia rodziny, wyuczony zawód itd. Każdy z nas będzie zatem opatrzony swoistym kodem paskowym.
 
Obecnie jest już rozpowszechnione w krajach rozwiniętych znakowanie zwierząt domowych i dzikich przy pomocy ‚biochipu’. Przeprowadzono też próby na więźniach.
 
W nowym porządku świata nie przewiduje się pieniędzy jako środka jakichkolwiek transakcji. Wszelkie transakcje mają być dokonywane przy pomocy biochipu pod skóra z właściwym dla każdego numerem. Jakiekolwiek naruszenie przepisów rządowych pociągnie za sobą zawieszenie korzystania z biochipu na odpowiedni okres czasu, w zależności od przewinienia. Osoby, które uznane zostaną przez odpowiednie czynniki za winne naruszenia przepisów państwowych, dowiedzą się o swojej winie, kiedy przyjdzie cos kupić, czy uzyskać jakieś inne usługi, wtedy dowiedzą się, ze ich bioczipy są na czarnej liście i nie mogą uzyskać żadnej usługi ani kupić czegokolwiek.
 
A zatem jeżeli ktoś nie będzie chciał się podporządkować nowemu systemowi, będzie po pozbawiony dostępu do swojego konta bankowego. Bez biochipu nikt nie otrzyma pensji, emerytury, nie będzie mógł niczego kupić. Bez bioczipu nie będzie można dostać pożywienia, nawet wody, mieszkania, zatrudnienia, usług medycznych, taka osoba zostanie uznana za wyjętą z pod prawa.
 
Metoda sprawdzania danych osobowych lub bankowych przy wykorzystaniu biochipów-implantów wszczepialnych człowiekowi, polega na zeskanowaniu chipa znajdującego się pod skórą.
 
Co więcej, każdego człowieka z lokacyjno-identyfikacyjnym biochipem będzie można zlokalizować łatwo i szybko - dzięki satelitom i wieżom naziemnym - w dowolnym punkcie globu. Ludzie zamienią się w zakolczykowane bydło!
 
Częstotliwość, na której pracuje biochip, ma duży wpływ na zachowanie się człowieka. Przy pomocy biochipu istnieje możliwości manipulacji ludzkimi zachowaniami. Można powodować wzrost stężenia adrenaliny we krwi, można też wysyłać i odbierać sygnały z pojedynczej komórki nerwowej. Umożliwi to kontrolę organizmu w zupełnie nowy sposób. Może on być użyty do wywołania wewnętrznego szoku, zmiany zachowania, pobudzenia lub wielu innych zastosowań w ramach kontroli umysłu i sterowania człowiekiem.
 
Istnieje również metoda wytatuowania na ręce lub czole niewidzialnego znaku w formie kodu kreskowego. Taki tatuaż zawiera dane personalne potrzebne do ustalenia danych podmiotu kontrolowanego lub nabywającego i numeru jego konta. Wypalony znak, stanie się niebezpieczny dla zdrowia, w rzeczywistości wypalony jest do kości szkieletowych, tak że nawet transplantacja skóry nie spowoduje usunięcia tego. Niebezpieczne dla zdrowia też będzie stanie przed frontem kontrolnego ultrafioletowego światła itp., każdego roboczego dnia przy kupnie, sprzedaży, podróży, przeprowadzaniu rozmów telefonicznych, kupowaniu benzyny itd. "I wyszedł pierwszy anioł, i wylał czaszę swoją na ziemię; i pojawiły się złośliwe i odrażające wrzody na ludziach, mających znamię zwierzęcia i na tych oddających pokłon jego obrazowi" (Ap.16:2).
  Znamię Bestii z Księgi Objawienia      
    W Księdze Objawienia czytamy:I dano jej, by duchem obdarzyła obraz [pierwszej] Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii. I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło  i że nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia. Tu jest [potrzebna] mądrość. Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć(Ap13:15-18).
„ A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: Upadł, upadł wielki Babilon, co winem zapalczywości swego nierządu  napoił wszystkie narody. A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: Jeśli kto wielbi Bestię, i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka. A dym ich katuszy na wieki wieków się wznosi i nie mają spoczynku we dnie i w nocy czciciele Bestii i jej obrazu, i ten, kto bierze znamię jej imienia”(Ap14:8-11).
Księga Objawienia mówi o wrzodach jakie wystąpią na ludziach którzy przyjmą znamię bestii:  „Potem posłyszałem donośny głos ze świątyni, mówiący do siedmiu aniołów: Idźcie, a wylejcie siedem czasz gniewu Boga na ziemię! I poszedł pierwszy, i wylał swą czaszę na ziemię. A wrzód złośliwy, bolesny, wystąpił na ludziach, co mają znamię Bestii, i na tych, co wielbią jej obraz” (Ap16:1-2).  Dalej opisane jest siedem plag Apokalipsy jakie zostaną zesłane na ludzi i ziemię za przyczyną Bestii.
Bestią wychodzącą z czeluści jest obecne państwo Izrael,na jego czele stanie Fałszywy Prorok, on zasiądzie na tronie Bestii. Bestią która była, było to państwo Izrael-Jehud utworzone rzez Persów na przełomie VI i V w pne. W czasach rzymskich państwo Izrael przestało istnieć, wtedy go nie było, a pod koniec pierwszej połowy XX w. powstało na nowo. Państwo Izrael będzie ósmym mocarstwem szatana. „I siedmiu jest królów (mocarstw): pięciu upadło, jeden jest, inny jeszcze nie nadszedł, a gdy już nadejdzie, ma na krótką chwilę pozostać. A Bestia, która była, lecz jej nie ma, sama też jest ósmym królem, ale wywodzi się z tych siedmiu i odchodzi na zagładę" (Ap 17:10-12).
Technologia 5G na której oparta jest sieć śmierci Bestii,  powstała w Izraelu, w kraju Bestii.
c.d. „Bestie Apokalipsy”
 

KOMENTARZE

 • rozwoju technologicznego nie zatrzyma.
  Trump:
  “I want 5G, and even 6G, technology in the United States as soon as possible.” ("Chcę technologii 5G, a nawet 6G w Stanach Zjednoczonych tak szybko, jak to możliwe").

  6G jak przynajmiej niewtajemniczeni wiedzą jest tylko teorią ale kto wie?
  Dopiero po ponad 20 latach świat dowiedział się że USA dysponują najnowocześniejszym bombowcem strategicznym na świecie. Przecież te tony wydawanych pieniędzy muszą na coś iść.
 • @ Stan Rzeczy
  Nawet niezły artykol autorze wyszukałes, mysle ze wiekszosc czytelnikow neonu wie ze wszystko to co zwiemy ,,cywilizacja,, idzie w bardzo zla strone a tzw ,,postep,, dla szarej wiekszosci bedzie przeklenstwem. Co w takim razie bys zaproponowal .W poprzednim artykóle w bardzo zlym swietle przedstawiles Tego Który Jest. Mało tego uzywajac jednej z najprostszych manipulacji stwierdziles ze takie spostrzeganie problemu Boga Jahwe jest konsekwencja wysokiej swiadomosci a swiat oscyluje ku złu bo ktos go tam tak kieruje. Gdybys byl uwaznym obserwatorem to bys zauwazyl ze w kazdym czloweku jest negatywny potencjal a w codziennym zyciu jednostki podejmuja samodzielne decyzje i dzialania ktore swiat pchaja ku zlu. Siec 5G bez watpienia jest lucyferycznym projektem,ale zauwaz realizuja i real;izowac go beda normalni ludzie moze twoi sasiedzi czy osoby jakie znasz jako programisci ,informatycy technicy,innstalatorzy itp. A masy tego tez chca i nie protestuja choc bedzie to najpewniej system do komunikacji z biochipem. Tym samym wlasnymi rekoma akladaja sobie kajdany. Czy widzisz rizwiazania,masy staly sie infantylne i nie zdolne do oceny sytuacji. I wbrew tym wszystkim kłamstwa jakie napisales na temat Jahwe wlasnie w imieniu Jahwe bedzie nowa epoka ludzkosci odrodzenie prawdy i dobra Siec 5G to ostateczny upadek i obowiazkowe chipowanie ludzi jak bydła,najprawdopodobniej to nastapi i na krutko wladze nad swiatem przejmie Antychryst.Ale wybawienie bedzie w Jahwe. Przeczytaj sobie ksiege Izajasza by zrozumiec ze zbładziles piszac tamte brednie. Tym samym odwolaj te paszkwile jako przejaw nieswiadomosci i niezrozumienia. Bo cyt ,,,wszystkie narody i jezyki przyjda na Gore Jahwe,, i na nic sie nie da twoj punkt widzenia ,nikt tez nie bedzie zasiegal twojej opini tak sie stanie albowiem Slowo Jahwe zawsze sie urzeczywistnia
 • Prymitywna propagandówka.
  Technologia 5G to tylko szybszy internet.
  Jeżeli szybkość internetu jest zagrożeniem to coś jest nie tak z "przestraszonym".
  A może promieniowanie bo pasmo 5G jest inne ...
  pamiętamy że od pociągów parowych krowy miały przestać dawać mleko
  od elektrycznego oświetlenia ulic i domów ludzie mieli ciężko chorować,
  od samochodów spalinowych zwierzęta miały umierać..
  samoloty miały .. już nie pamiętam co...też szkodzić..
  internet już szkodzi ludziom .. bo tam prawda wyłazi na jaw.
  komórki zabijają..
  szczepienia zabijają..
  koniec świata się zbliża po raz kolejny.. padają kolejne pewne terminy
  UFO nas podgląda...

  Wszystko to być może nawet "prawdy" ale jednostkowe
  natomiast kłamstwa statystyczne.

  Komu zależy by 5G nie weszło ?
  Rosja już zapowiedziała że wchodzi, Chiny już gotowe...USA też zapowiadają wdrożenie...

  To jakaś idiotyczna propaganda ...no kto jest przeciw jaki ma interes Że straszy ludzi 5G...??
 • @jan 00:35:03
  Rozwój cywilizacji jest nieuchronny.
  Tylko w średniowieczu udało się za cenę straszliwego terroru zatrzymać rozwój cywilizacji na kilka stuleci.

  Cywilizacja zmierza do coraz silniejszego sprzężenia wszystkich "mózgów w jeden globalny "mózg" ludzkości.
  To technologie przekazywania informacji w tym wiedzy oderwały człowieka od zwierząt. To umiejętność mówienia sprawiła że ludzie rozwijają się szybciej niż zwierzęta. Potem przyszło pismo które jeszcze poprawiło zdolność przekazywania informacji (b wielu mogło przeczytać ten sam źródłowy tekst).
  Potem przyszedł druk czyli masowa produkcja książek czyli masowe rozprzestrzenianie się informacji w tym wiedzy.
  Porem telegraf, radio, TV, ksero aż w końcu internet.
  Teraz każdy ma dostęp online do niemal każdej dziedziny wiedzy.
  Każdy może być naukowcem...bo wiedzę ma dostępną w internecie.

  Inna sprawa że ta wiedza jest mocno wymieszana z bredniami z nieprawdami, z fałszywymi tropami..
  ale zawsze w historii cywilizacji tak było.

  Internet spowoduj że ludzkość stanie się jednym cywilizacyjnym bytem...
  jesteśmy na początku drogi...
  Dzisiaj mamy liczne bariery pozostałości po czasach separacji kulturowej wynikającej ze słaby wzajemnych oddziaływań. (różne języki, zwyczaje..)
  Internet to wszystko wyrówna...

  Niestety TV, Internet to silne narzędzia multikulti.
  i nie ma odwrotu chodzi tylko o to by procesy zachodziły samoistnie..a ni były wymuszane bo wymuszanie "boli"

  Cywilizacja ludzka staje się kulturą mrówek.
 • @Oscar 08:13:30
  "Rozwój cywilizacji jest nieuchronny.
  Tylko w średniowieczu udało się za cenę straszliwego terroru zatrzymać rozwój cywilizacji na kilka stuleci."
  Koniec cytatu.
  ----------------
  Średniowiecze - to epoka - gdzie cywilizacja białego człowieka nie była jeszcze wykolejona z boskich kolein. To bezpieczna epoka dla człowieka i jego człowieczeństwa. Obecnie mamy cywilizację wykolejoną zmierzającą do samozagłady - do samozagłady najpierw człowieczeństwa a potem samego człowieka. - i kropka.
 • No, no
  Błony komórkowe drgaja z częstotliwością 5 GHz (sic!). To bardzo ciekawe, bo najnowsze procesory mogą pracować przy częstotliwości sięgającej do 5 GHz ale po chłodzeniu ciekłym azotem.

  Ow bzdet to zapewne nieumiejętne tłumaczenie tekstu wyjściowego, bo GHz to zakres mikrofal i one jako takie wymuszają drgania cząsteczek wody, w tym w organizmach żywych, co skutkuje wzrostem temperatury organizmu poddanego działaniu mikrofal. Przy małej energii wzrost temperatury poddanego w ten sposób działaniu organizmu może być niemierzalny. Przy znacznej energii efekt końcowy może byc taki jak w znanej nam kuchence mikrofalowej.

  Żeby uspokoić autora to podam, że domowa sieć WiFi może pracować z częstotliwością 2,4 lub 5 GHz.
 • Autor
  "Żyjemy w czasach próby, kiedy to naszą rzeczywistością, naszą planetą, próbują zawładnąć ludzie o bardzo złych intencjach."

  Źli czy dobrzy to nie ma specjalnego znaczenia. Obecna rewolucja technologiczna jesst żywiołowym procesem, nie do zatrzymania.

  Były dwie takie rewolucje w przeszłości, pierwsza rolnicza, w wyniku której powstały miasta zaś plemiona zbieracko/myśliwskie/ pasterskie zostały zmarginalizowane lub zniszczone. Druga to rewolucja przemysłowa, która zepchnęła feudalne społeczności i instytucje na margines.

  W polskim kontekscie taki proces jest debatowany w literaturze i polityce, gdzie tęsknota za "sielskim" folwarkiem i dworkiem ściera się z pracą nad budową współczesnego państwa. Czyli Mickiewicz kontra Prus, Piłsudski kontra Dmowski.

  Technologia ma przewrotną właściwość zwracania się przeciw tym co w swoim mniemaniu ją kontrolują. Z jednej strony ci co są w kręgach władzy mogą inwigilować poddanych, z drugiej strony sami są nagrywani. Nawet nastolatek z kompem może dzisiaj wstrząsnąć imperium.
 • @demonkracja 09:47:14
  "Średniowiecze - to epoka - gdzie cywilizacja białego człowieka nie była jeszcze wykolejona z boskich kolein. To bezpieczna epoka dla człowieka i jego człowieczeństwa."

  CO umożliwiło rozwój wyższych technologii. Zresztą to nieprawda, że biała rasa miała monopol na rozwój. Tacy na przykład Chińczycy też się rozwijali, tylko biali, dzieki splotowi przypadków historyczno-geograficznych ich wyprzedzili.
 • @Oscar 08:13:30
  W technologii roju stracisz wolną wolę. Jeśli Ci to odpowiada - Twoja sprawa. Ja się na to nie piszę, nawet za cenę korzyści z tego wynikających.
 • HEHEHE... CZYLI "BARANKIEM" JEST WŁODZIMIERZ WŁODZIMIERZOWICZ PUTIN.
  No bo kto ostatnio zaprowadził pokój na Bliskim Wschodzie, jak nie Imperium Słowiańskie nasze kochane? A właśnie. A właśnie! Nie ma to jak uważnie czytać Biblię. Tam wszystko jest przepowiedziane.
 • to może na początek doradź, autorze
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  jak zamienić wszystkie domowe wi-fi na bluetootha ?

  po co komu w domu wi-fi ?
 • @Oscar 08:13:30
  http://m.neon24.pl/75dde5467a92153666497306f86b9c54,13,0.jpg

  internet sprawi, że wszystkie mózgi wypełnią się bełkotem, jak białym szumem, i nie będzie w nich żadnej własnej myśli, ani cudzej, będą tylko pustostany, przez które będzie przepływać nikomu niepotrzebna informacja.
 • @Oscar 07:58:35
  No wreszcie ktoś cos mądrego w tym temacie napisał
 • @jan 00:35:03
  W artykule Jahwe-humanoidalny jaszczur Huna w ST o.8c

  http://stan-rzeczy.neon24.pl/post/145108,huna-w-st-o-8c-jahwe-humanoidalny-jaszczur

  Dodano linki głównych materiałów źródłowych

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031