Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
10 postów 2 komentarze

Opracowanie Stan Rzeczy

Stan Rzeczy - Opracowanie Stan Rzeczy - Mieczysława Kowalskiego

Huna w Starym Testamencie o.2 Zarys Historyczny

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Cywilizacja Mukulia powstała na istniejącym na znacznych obszarach Pacyfiku kontynencie Mukulia, a w skrócie Mu. Ląd Mu był częścią dawnego południowego hiperkontynentu Lamar.

Huna w Starym Testaemnacie, Materiały Zebrane, Zarys Historyczny cz.2

Cywilizacja Mukulia powstała na istniejącym na znacznych obszarach Pacyfiku kontynencie Mukulia, a w skrócie Mu. Ląd Mu był częścią dawnego południowego hiperkontynentu Lamar. Do podstawowych ras zamieszkujących kontynent Mu należeli na południu Aremonianie rasy czerwonej ze starego kontynentu Lamar, a na północy Ariowie rasy białej z Hiperborei. Rezydowały tutaj również kolonie z różnych ras kosmicznych, które współpracowały ze sobą. Z rasy Aremo pochodzą dzisiejsi Polinezyjczycy i niektóre ludy obu Ameryk.

Początki cywilizacji Mukulia sięgają 100 tys. lat temu, a najwyższy poziom rozwoju tak techniczny jak i duchowy osiągnęła w okresie 70 tys. do 25 tys. lat temu. Cywilizacja Mukulia, zwana Imperium Słońca, była kolebką następnych cywilizacji ziemskich, zakładając kolonie w różnych częściach świata. Była jedną z najlepiej zorganizowanych i pokojowo nastawionych cywilizacji na Ziemi.

Upadli moralnie Atlanci używając zaawansowanej technicznie broni, takiej jak broń jądrowa i promienie kryształów, 25 tys. lat temu zniszczyli kontynent Mu na Pacyfiku, oraz Aryjską cywilizację Ujgur w Europie i Azji. Na kontynent Mu zrzucili asteroidę nakierowaną przez siebie promieniem trakcyjnym kryształu, uprzednio ją rozczłonkowawszy. Z kontynentu Mu pozostały na oceanie jedynie nieliczne archipelagi wysp. Zniszczyli tym samym cywilizację Mukulia-Mu, która istniała na obszarach obejmujących Eurazję poprzez kontynent Mu na Pacyfiku oraz Amerykę Północną i Południową, ponadto zamienili kwitnący wówczas obszar Gobi w jałową pustynię.

Cywilizację Gobi, zwaną także Wielkim Imperium Ujgur lub Yu, założyli Ujgurowie z pacyficznego kontynentu Mu należący do rasy aryjskiej – białej, wspólnie z potomkami Ariów zamieszkujących na terenie Eurazji, którzy wcześniej opuścili pogrążającą się w wodach Hiperboreę.

Cywilizcja Ujgur-Gobi należąca do cywilizacji Mukulia istniała w okresie od 70 tys. do 25/18 tys. lat temu. Ta aryjska cywilizacja zajmowała obszar praktycznie całej Eurazji. Rozciągała się od Oceany Spokojnego do Oceanu Atlantyckiego. Północną granicę wyznaczał Ocean Północny (Arktyczny), natomiast południową stanowiły obecne południowe Chiny, Birma, Indie i Persja oraz obszary od Morza Kaspijskiego, poprzez Bałkany do Adriatyku. Stolica Imperium Ujgur leżała na urodzajnej w tych czasach równinie Gobi, pod obecnie odnalezionymi ruinami starożytnego miasta mongolskiego Khara-Khoto a obecnego chińskiego Heicheng. Osiągnięto wysoki poziom duchowy i technologiczny, ale tylko w celach pokojowych a nie militarnych. Oprócz rozwiniętej infrastruktury naziemnej, z miastami, osadami rolniczymi, wybudowano również miejską strukturę podziemną. Używano statków powietrznych zwanych wajtmanami. Począwszy od 25 tys. do 18 tys. lat temu upadli moralnie Atlanci przy pomocy części upadłych Plejadian, Centaurian i Reptilian używając wysoko zaawansowanej technicznie broni, z bronią jądrową na czele, zniszczyli aryjskie Imperium Ujgur a kwitnącą równinę Gobi zamienili w jałową pustynię. Niektóre ocalałe z pogromu populacje Imperium Ujgur, oraz przeniesiona starszyzna z zatopionego kontynentu Mu zeszły pod ziemię do wybudowanej wcześniej miejskiej struktury podziemnej pod obecną pustynią Gobi i Himalajami. Stworzono rozległą, podziemną sieć miejskiej cywilizacji pod nazwą Królestwa Agharta.

Na  obszarach Europy i Azji zamieszkiwali Ariowie-Słowianie o głównej haplogrupie aryjsko-słowiańskiej R1a. To z tej ludności na obszarach dawnego Imperium Ujgur książę Rama stworzył kolejne Imperium aryjskie. W Europie do Loary zamieszkiwali Ariowie-Słowianie, a od Loary na zachód i południe zamieszkiwali Ariowie-Baskowie o haplogrupie R1b.

Książę Rama był synem władcy podziemnego Królestwa Agharta. Pojawił się na terenie Doliny Indusu i Iranu około 22 tys. lat temu. Był wielkim przywódcą, prawodawcom i prorokiem, posiadał wielką moc duchową oraz siłę sugestii. Dokonywał cudownych uzdrowień i innych cudów. Jego niebywała wiedza i boskie pochodzenie przysporzyła mu rozgłosu i mnóstwa zwolenników.

Rama z pomocą Królestwa Agharta stworzył wielkie imperium zwane Aryjskim Imperium Ramy, ze stolicą Narmini, a obecnie Mohendżo Daro. Cywilizacja aryjska Ramy oparta była na wzorcach i wartościach cywilizacji Mukulia, była jej kontynuacją. Imperium Ramy tak jak wcześniej Ujgur określane jest jako imperium serca, natomiast Imperium Atlantydy określane jest jako imperium rozumu, które przerodziło się później w imperium despotyzmu.

Imperium Ramy obejmowało obszar od Iranu po Indie i od Europy Środkowej po Azję Środkową. Pierwsze Imperium Ramy istniało w okresie od 22 do 12,5 tys. lat temu. Powstało po katakliźmie, który miał miejsce około 25 tys. lat temu i trwało do I Potopu, który miał miejsce 12,5 tys. lat temu. Po tym potopie Rama scalił na nowo swoje Imperium i na nowo ustanowił prawa. Drugie Imperium Ramy istniało w okresie od 12 tys. lat temu do 10,3 tys. lat temu. Powstało po I Potopie, który miał miejsce 12,5 tys. lat temu i trwało do kolejnego II Potopu, który miał miejsce 10,3 tys. lat temu, to jest 8300 lat pne. To ten potop został opisany w Biblii. U Ariów-Słowian prawodawcą i prorokiem oraz tym, który dał Ariom Dekalog był książę Rama.

KOMENTARZE

 • @
  Co wedlug ciebie autorze znaczy ''Stary Testament''?
 • Stary Testament
  Stary Testament, czyli Stare Przymierze jest wstępem do Nowego Testamentu, czyli Nowego Przymierza. Ale aby przejść do niego należy najpierw pokazać skrótowo prawdziwą historię ludzkości. Następnie omówić niektóre tematy ze Starego Testamentu. Tematy te będą omawiane w kolejnych odcinkach po zakończeniu zarysu historycznego.
 • @Stan Rzeczy 22:16:56
  Ty piszesz o głupotach, a NIE o Starym Testamencie!
 • ...
  Daję 5 bo fajnie jest poszerzać swoje horyzonty trudem innych z braku czasu u siebie, pozdrawiam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031